eerste ronde

speeldag 1 t.e.m. 9

  

Week

Speeldag

Datum

Zaal

Uur

Thuisploeg

 

Bezoekers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36

1

5/09/2022

ZLE1

19:00

Mabibo

 

Wijnen Goossens

 

36

1

5/09/2022

ZLE1

20:00

Ysewijn-Devico

 

Kaavee

 

36

1

5/09/2022

ZLE2

19:00

Jong MV '94

 

De Beleyr Engineering

 

36

1

5/09/2022

ZLE2

20:00

MVC Rothiva

 

MVC Kine Fierro

 

36

1

5/09/2022

ZLE2

21:00

Filiberkes

 

Oud en nieuw

 

36

1

9/09/2022

ZLE1

20:00

ZVC

 

Trashed

 

36

1

9/09/2022

ZLE1

21:00

De Papa's

 

Jeff & Jef

 

36

1

9/09/2022

ZLE2

19:00

Anno 2020

 

The Believers

 

36

1

9/09/2022

ZLE2

20:00

T Clubken

 

De Graevers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37

2

12/09/2022

ZLE1

19:00

Jeff & Jef

 

Ysewijn-Devico

 

37

2

12/09/2022

ZLE1

20:00

Wijnen Goossens

 

Jong MV '94

 

37

2

12/09/2022

ZLE2

19:00

De Graevers

 

De Papa's

 

37

2

12/09/2022

ZLE2

20:00

MVC Kine Fierro

 

Mabibo

 

37

2

12/09/2022

ZLE2

21:00

Kaavee

 

MVC Rothiva

 

37

2

16/09/2022

ZLE1

21:00

Trashed

 

T Clubken

 

37

2

16/09/2022

ZLE1

22:00

De Beleyr Engineering

 

Filiberkes

 

37

2

16/09/2022

ZLE2

20:00

The Believers

 

MVC De Voetbalwijk

 

37

2

16/09/2022

ZLE2

21:00

Oud en nieuw

 

Anno 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38

3

19/09/2022

ZLE1

19:00

MVC Rothiva

 

Jeff & Jef

 

38

3

19/09/2022

ZLE1

20:00

Anno 2020

 

De Beleyr Engineering

 

38

3

19/09/2022

ZLE2

19:00

Filiberkes

 

Wijnen Goossens

 

38

3

19/09/2022

ZLE2

20:00

Mabibo

 

Kaavee

 

38

3

19/09/2022

ZLE2

21:00

Jong MV '94

 

MVC Kine Fierro

 

38

3

23/09/2022

ZLE1

20:00

Ysewijn-Devico

 

De Graevers

 

38

3

23/09/2022

ZLE1

21:00

MVC De Voetbalwijk

 

Oud en nieuw

 

38

3

23/09/2022

ZLE2

19:00

T Clubken

 

ZVC

 

38

3

23/09/2022

ZLE2

20:00

De Papa's

 

Trashed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39

4

26/09/2022

ZLE1

19:00

Kaavee

 

Jong MV '94

 

39

4

26/09/2022

ZLE1

20:00

De Graevers

 

MVC Rothiva

 

39

4

26/09/2022

ZLE2

19:00

Wijnen Goossens

 

Anno 2020

 

39

4

26/09/2022

ZLE2

20:00

Jeff & Jef

 

Mabibo

 

39

4

26/09/2022

ZLE2

21:00

MVC Kine Fierro

 

Filiberkes

 

39

4

30/09/2022

ZLE1

21:00

ZVC

 

De Papa's

 

39

4

30/09/2022

ZLE1

22:00

Oud en nieuw

 

The Believers

 

39

4

30/09/2022

ZLE2

20:00

De Beleyr Engineering

 

MVC De Voetbalwijk

 

39

4

30/09/2022

ZLE2

21:00

Trashed

 

Ysewijn-Devico

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

5

3/10/2022

ZLE1

19:00

Ysewijn-Devico

 

ZVC

 

40

5

3/10/2022

ZLE1

20:00

Mabibo

 

De Graevers

 

40

5

3/10/2022

ZLE2

19:00

Anno 2020

 

MVC Kine Fierro

 

40

5

3/10/2022

ZLE2

20:00

MVC Rothiva

 

Trashed

 

40

5

3/10/2022

ZLE2

21:00

Jong MV '94

 

Jeff & Jef

 

40

5

7/10/2022

ZLE1

20:00

The Believers

 

De Beleyr Engineering

 

40

5

7/10/2022

ZLE1

21:00

MVC De Voetbalwijk

 

Wijnen Goossens

 

40

5

7/10/2022

ZLE2

19:00

Filiberkes

 

Kaavee

 

40

5

7/10/2022

ZLE2

20:00

De Papa's

 

T Clubken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41

6

10/10/2022

ZLE1

19:00

Wijnen Goossens

 

The Believers

 

41

6

10/10/2022

ZLE1

20:00

MVC Kine Fierro

 

MVC De Voetbalwijk

 

41

6

10/10/2022

ZLE2

19:00

De Graevers

 

Jong MV '94

 

41

6

10/10/2022

ZLE2

20:00

Jeff & Jef

 

Filiberkes

 

41

6

10/10/2022

ZLE2

21:00

Kaavee

 

Anno 2020

 

41

6

14/10/2022

ZLE1

20:00

T Clubken

 

Ysewijn-Devico

 

41

6

14/10/2022

ZLE1

21:00

Trashed

 

Mabibo

 

41

6

14/10/2022

ZLE2

20:00

ZVC

 

MVC Rothiva

 

41

6

14/10/2022

ZLE2

21:00

De Beleyr Engineering

 

Oud en nieuw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

7

17/10/2022

ZLE1

19:00

MVC Rothiva

 

T Clubken

 

42

7

17/10/2022

ZLE1

20:00

Jong MV '94

 

Trashed

 

42

7

17/10/2022

ZLE2

19:00

Filiberkes

 

De Graevers

 

42

7

17/10/2022

ZLE2

20:00

Anno 2020

 

Jeff & Jef

 

42

7

17/10/2022

ZLE2

21:00

Ysewijn-Devico

 

De Papa's

 

42

7

21/10/2022

ZLE1

21:00

The Believers

 

MVC Kine Fierro

 

42

7

21/10/2022

ZLE2

19:00

Mabibo

 

ZVC

 

42

7

21/10/2022

ZLE2

20:00

Oud en nieuw

 

Wijnen Goossens

 

42

7

21/10/2022

ZLE2

21:00

MVC De Voetbalwijk

 

Kaavee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

8

24/10/2022

ZLE1

19:00

Wijnen Goossens

 

De Beleyr Engineering

 

43

8

24/10/2022

ZLE1

20:00

Jeff & Jef

 

MVC De Voetbalwijk

 

43

8

24/10/2022

ZLE2

19:00

De Graevers

 

Anno 2020

 

43

8

24/10/2022

ZLE2

20:00

MVC Kine Fierro

 

Oud en nieuw

 

43

8

24/10/2022

ZLE2

21:00

Kaavee

 

The Believers

 

43

8

28/10/2022

ZLE1

20:00

T Clubken

 

Mabibo

 

43

8

28/10/2022

ZLE1

21:00

Trashed

 

Filiberkes

 

43

8

28/10/2022

ZLE2

20:00

ZVC

 

Jong MV '94

 

43

8

28/10/2022

ZLE2

21:00

De Papa's

 

MVC Rothiva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

9

31/10/2022

ZLE1

19:00

Anno 2020

 

Trashed

 

44

9

31/10/2022

ZLE1

20:00

Mabibo

 

De Papa's

 

44

9

31/10/2022

ZLE2

19:00

MVC Rothiva

 

Ysewijn-Devico

 

44

9

31/10/2022

ZLE2

20:00

Filiberkes

 

ZVC

 

44

9

31/10/2022

ZLE2

21:00

Jong MV '94

 

T Clubken

 

44

9

4/11/2022

ZLE1

20:00

De Beleyr Engineering

 

MVC Kine Fierro

 

44

9

4/11/2022

ZLE1

21:00

The Believers

 

Jeff & Jef

 

44

9

4/11/2022

ZLE2

19:00

Oud en nieuw

 

Kaavee

 

44

9

4/11/2022

ZLE2

20:00

MVC De Voetbalwijk

 

De Graevers

 

  

  

competitie 2022 - 2023

hout - pvc - aluminium


Felix

Timmermanstraat 18 

Zele


0474/94 53 34

schrijnwerkerij

Carnoy

bvba

DevOps Consultancy


jochen@sejo-it.be

  

klinkerwerken

Hudi

bvba

 Langestraat 234


9240 Zele

 

052 45 03 29

Marc Herrebaut


Zeelsebaan 80


9200 Dendermonde


052/20 21 53

Conny Herssens


Dijkstraat 86, Zele


052 45 13 35 - 0468 27 36 35

aanpassing in dezelfde speelweek  naar een andere speelweek  uitgestelde wedstrijd