eerste ronde

speeldag 1 t.e.m. 9

  

36

1

4/09/2023

ZLE1

19:00

KAAVEE

SCHRIJWERKEN FIERS-SNOECK

2-13

36

1

4/09/2023

ZLE2

19:00

JEFF & JEF

TEAM BIJSTAND

19-1

36

1

4/09/2023

ZLE2

20:00

WIJNEN GOOSSENS

ZVC

10-2

36

1

4/09/2023

ZLE2

21:00

MVC KINE FIERRO

MVC ROTHIVA

9-3

36

1

8/09/2023

ZLE1

20:00

THE BELIEVERS

FILIBERKES

2-13

36

1

8/09/2023

ZLE1

21:00

OUD EN NIEUW

MABIBO

5-5

36

1

8/09/2023

ZLE2

20:00

T CLUBKEN

JONG MV '94

4-14

36

1

8/09/2023

ZLE2

21:00

DE PAPA'S

TRASHED

0-8

 

 

 

 

 

 

 

 

37

2

11/09/2023

ZLE1

19:00

JONG MV '94

OUD EN NIEUW

3-5

37

2

11/09/2023

ZLE1

20:00

MVC ROTHIVA

KAAVEE

3-5

37

2

11/09/2023

ZLE2

19:00

DE GRAEVERS

WIJNEN GOOSSENS

3-3

37

2

11/09/2023

ZLE2

20:00

MABIBO

MVC KINE FIERRO

5-5

37

2

11/09/2023

ZLE2

21:00

FILIBERKES

T CLUBKEN

9-1

37

2

15/09/2023

ZLE1

19:00

SCHRIJWERKEN FIERS-SNOECK

JEFF & JEF

3-5

37

2

15/09/2023

ZLE1

21:00

TEAM BIJSTAND

DE PAPA'S

5-9

37

2

15/09/2023

ZLE2

20:00

ZVC

THE BELIEVERS

FF 5-0

37

2

15/09/2023

ZLE2

21:00

TRASHED

YSEWIJN-DEVICO

2-4

 

 

 

 

 

 

 

 

38

3

18/09/2023

ZLE1

19:00

YSEWIJN-DEVICO

TEAM BIJSTAND

16-1

38

3

18/09/2023

ZLE1

20:00

JEFF & JEF

MVC ROTHIVA

8-2

38

3

18/09/2023

ZLE2

19:00

TRASHED

DE GRAEVERS

2-5

38

3

18/09/2023

ZLE2

20:00

MVC KINE FIERRO

JONG MV '94

7-3

38

3

18/09/2023

ZLE2

21:00

KAAVEE

MABIBO

5-9

38

3

22/09/2023

ZLE1

20:00

DE PAPA'S

SCHRIJWERKEN FIERS-SNOECK

3-18

38

3

22/09/2023

ZLE1

21:00

T CLUBKEN

ZVC

11-4

38

3

22/09/2023

ZLE2

20:00

OUD EN NIEUW

FILIBERKES

4-5

38

3

22/09/2023

ZLE2

21:00

THE BELIEVERS

WIJNEN GOOSSENS

4-11

 

 

 

 

 

 

 

 

39

4

25/09/2023

ZLE1

19:00

JONG MV '94

KAAVEE

8-4

39

4

25/09/2023

ZLE1

20:00

DE GRAEVERS

THE BELIEVERS

14-2

39

4

25/09/2023

ZLE2

19:00

MABIBO

JEFF & JEF

4-6

39

4

25/09/2023

ZLE2

20:00

FILIBERKES

MVC KINE FIERRO

7-4

39

4

25/09/2023

ZLE2

21:00

MVC ROTHIVA

DE PAPA'S

3-6

39

4

29/09/2023

ZLE1

19:00

WIJNEN GOOSSENS

T CLUBKEN

12-4

39

4

29/09/2023

ZLE1

21:00

TEAM BIJSTAND

TRASHED

3-12

39

4

29/09/2023

ZLE2

20:00

SCHRIJWERKEN FIERS-SNOECK

YSEWIJN-DEVICO

8-5

39

4

29/09/2023

ZLE2

21:00

ZVC

OUD EN NIEUW

4-7

 

 

 

 

 

 

 

 

40

5

2/10/2023

ZLE1

19:00

MVC KINE FIERRO

ZVC

10-2

40

5

2/10/2023

ZLE1

20:00

KAAVEE

FILIBERKES

2-7

40

5

2/10/2023

ZLE2

19:00

JEFF & JEF

JONG MV '94

5-3

40

5

2/10/2023

ZLE2

20:00

YSEWIJN-DEVICO

MVC ROTHIVA

5-0

40

5

2/10/2023

ZLE2

21:00

OUD EN NIEUW

WIJNEN GOOSSENS

0-9

 

 

 

 

 

 

 

 

41

6

10/11/2023

ZLE1

21:00

ZVC

KAAVEE

..-..

41

6

13/10/2023

ZLE1

21:00

SCHRIJWERKEN FIERS-SNOECK

TEAM BIJSTAND

26-3

41

6

13/10/2023

ZLE2

20:00

THE BELIEVERS

OUD EN NIEUW

4-15

41

6

13/10/2023

ZLE2

21:00

DE GRAEVERS

T CLUBKEN

7-0

 

 

 

 

 

 

 

 

42

7

16/10/2023

ZLE1

19:00

TEAM BIJSTAND

MVC ROTHIVA

3-4

42

7

16/10/2023

ZLE1

20:00

MVC KINE FIERRO

THE BELIEVERS

22-0

42

7

16/10/2023

ZLE2

19:00

JEFF & JEF

ZVC

9-3

42

7

16/10/2023

ZLE2

20:00

KAAVEE

WIJNEN GOOSSENS

4-12

42

7

16/10/2023

ZLE2

21:00

YSEWIJN-DEVICO

JONG MV '94

3-7

42

7

20/10/2023

ZLE1

20:00

DE PAPA'S

FILIBERKES

1-14

42

7

20/10/2023

ZLE1

21:00

TRASHED

MABIBO

2-5

42

7

20/10/2023

ZLE2

20:00

OUD EN NIEUW

T CLUBKEN

6-2

42

7

5/01/2024

ZLE2

21:00

SCHRIJWERKEN FIERS-SNOECK

DE GRAEVERS

..-..

 

 

 

 

 

 

 

 

43

8

23/10/2023

ZLE1

19:00

MVC ROTHIVA

SCHRIJWERKEN FIERS-SNOECK

..-..

43

8

23/10/2023

ZLE1

20:00

DE GRAEVERS

OUD EN NIEUW

..-..

43

8

23/10/2023

ZLE2

19:00

WIJNEN GOOSSENS

JEFF & JEF

..-..

43

8

23/10/2023

ZLE2

20:00

FILIBERKES

YSEWIJN-DEVICO

..-..

43

8

23/10/2023

ZLE2

21:00

MABIBO

TEAM BIJSTAND

..-..

43

8

27/10/2023

ZLE1

19:00

ZVC

DE PAPA'S

..-..

43

8

10/11/2023

ZLE2

21:00

T CLUBKEN

MVC KINE FIERRO

..-..

43

8

27/10/2023

ZLE1

21:00

JONG MV '94

TRASHED

..-..

43

8

27/10/2023

ZLE2

20:00

THE BELIEVERS

KAAVEE

..-..

 

 

 

 

 

 

 

 

44

5

30/10/2023

ZLE1

19:00

MVC ROTHIVA

TRASHED

..-..

44

5

30/10/2023

ZLE1

20:00

JONG MV '94

DE PAPA'S

..-..

44

5

30/10/2023

ZLE2

19:00

MABIBO

YSEWIJN-DEVICO

..-..

44

5

30/10/2023

ZLE2

20:00

WIJNEN GOOSSENS

MVC KINE FIERRO

..-..

44

6

30/10/2023

ZLE2

21:00

FILIBERKES

JEFF & JEF

..-..

44

6

3/11/2023

ZLE1

20:00

TEAM BIJSTAND

DE GRAEVERS

..-..

44

6

3/11/2023

ZLE1

21:00

TRASHED

SCHRIJWERKEN FIERS-SNOECK

..-..

44

6

3/11/2023

ZLE2

20:00

DE PAPA'S

MABIBO

..-..

44

6

3/11/2023

ZLE2

21:00

T CLUBKEN

THE BELIEVERS

..-..

 

 

 

 

 

 

 

 

45

9

6/11/2023

ZLE1

19:00

YSEWIJN-DEVICO

ZVC

..-..

45

9

6/11/2023

ZLE1

20:00

JEFF & JEF

THE BELIEVERS

..-..

45

9

6/11/2023

ZLE2

19:00

KAAVEE

T CLUBKEN

..-..

45

9

6/11/2023

ZLE2

20:00

MVC ROTHIVA

DE GRAEVERS

..-..

45

9

6/11/2023

ZLE2

21:00

MVC KINE FIERRO

OUD EN NIEUW

..-..

45

9

10/11/2023

ZLE1

19:00

DE PAPA'S

WIJNEN GOOSSENS

..-..

45

9

10/11/2023

ZLE1

20:00

SCHRIJWERKEN FIERS-SNOECK

MABIBO

..-..

45

9

10/11/2023

ZLE2

20:00

TEAM BIJSTAND

JONG MV '94

..-..

41

6

10/11/2023

ZLE1

21:00

ZVC

KAAVEE

..-..

43

8

10/11/2023

ZLE2

21:00

T CLUBKEN

MVC KINE FIERRO

..-..

  

eerste ronde

speeldag 1 t.e.m. 10

  

Binnenkort op deze pagina

  

competitie 2024 - 2025

Kouterstraat 115


9240 Zele

 

  

hout - pvc - aluminium


Felix

Timmermanstraat 18 

Zele


0474/94 53 34

schrijnwerkerij

Carnoy

bvba

DevOps Consultancy


jochen@sejo-it.be

  

klinkerwerken

Hudi

bvba

 Langestraat 234


9240 Zele

 

052 45 03 29

Marc Herrebaut


Zeelsebaan 80


9200 Dendermonde


052/20 21 53

Conny Herssens


Dijkstraat 86, Zele


052 45 13 35 - 0468 27 36 35

Narcislaan 50


9240 Zele

 

0472 46 13 72

aanpassing in dezelfde speelweek  naar een andere speelweek  uitgestelde wedstrijd