eerste ronde

speeldag 1 t.e.m. 9

  

Week

Speeldag

Datum

Zaal

Uur

Thuisploeg

 

Bezoekers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36

1

5/09/2022

ZLE1

19:00

Mabibo

 

Wijnen Goossens

5-8

36

1

5/09/2022

ZLE1

20:00

Ysewijn-Devico

 

Kaavee

5-5

36

1

5/09/2022

ZLE2

19:00

Jong MV '94

 

De Beleyr Engineering

5-7

36

1

5/09/2022

ZLE2

20:00

MVC Rothiva

 

MVC Kine Fierro

2-7

36

1

5/09/2022

ZLE2

21:00

Filiberkes

 

Oud en nieuw

5-6

36

1

9/09/2022

ZLE1

20:00

ZVC

 

Trashed

8-3

36

1

9/09/2022

ZLE1

21:00

De Papa's

 

Jeff & Jef

5-11

36

1

9/09/2022

ZLE2

19:00

Anno 2020

 

The Believers

8-4

36

1

9/09/2022

ZLE2

20:00

T Clubken

 

De Graevers

5-6

 

 

 

1ste speeldag

MVC De Voetbalwijk vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37

2

12/09/2022

ZLE1

19:00

Jeff & Jef

 

Ysewijn-Devico

7-5

37

2

12/09/2022

ZLE1

20:00

Wijnen Goossens

 

Jong MV '94

5-2

37

2

12/09/2022

ZLE2

19:00

De Graevers

 

De Papa's

7-1

37

2

16/12/2022

ZLE2

21:00

MVC Kine Fierro

 

Mabibo

uitgesteld

37

2

12/09/2022

ZLE2

21:00

Kaavee

 

MVC Rothiva

8-4

37

2

16/09/2022

ZLE1

21:00

Trashed

 

T Clubken

3-0

37

2

16/09/2022

ZLE1

22:00

De Beleyr Engineering

 

Filiberkes

5-2

37

2

16/09/2022

ZLE2

20:00

The Believers

 

MVC De Voetbalwijk

5-1

37

2

16/09/2022

ZLE2

21:00

Oud en nieuw

 

Anno 2020

10-2

 

 

 

2de speeldag

ZVC vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38

3

19/09/2022

ZLE1

19:00

MVC Rothiva

 

Jeff & Jef

3-7

38

3

19/09/2022

ZLE1

20:00

Anno 2020

 

De Beleyr Engineering

2-11

38

3

19/09/2022

ZLE2

19:00

Filiberkes

 

Wijnen Goossens

4-7

38

3

19/09/2022

ZLE2

20:00

Mabibo

 

Kaavee

6-10

38

3

19/09/2022

ZLE2

21:00

Jong MV '94

 

MVC Kine Fierro

5-7

38

3

23/09/2022

ZLE1

20:00

Ysewijn-Devico

 

De Graevers

6-5

38

3

28/10/2022

ZLE1

22:00

MVC De Voetbalwijk

 

Oud en nieuw

1-16

38

3

23/09/2022

ZLE2

19:00

T Clubken

 

ZVC

2-11

38

3

23/09/2022

ZLE2

20:00

De Papa's

 

Trashed

2-7

 

 

 

3de speeldag

The Believers vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39

4

26/09/2022

ZLE1

19:00

Kaavee

 

Jong MV '94

1-8

39

4

26/09/2022

ZLE1

20:00

De Graevers

 

MVC Rothiva

9-5

39

4

26/09/2022

ZLE2

19:00

Wijnen Goossens

 

Anno 2020

16-2

39

4

26/09/2022

ZLE2

20:00

Jeff & Jef

 

Mabibo

3-2

39

4

26/09/2022

ZLE2

21:00

MVC Kine Fierro

 

Filiberkes

3-2

39

4

4/11/2022

ZLE2

21:00

ZVC

 

De Papa's

11-2

39

4

3/10/2022

ZLE1

22:00

Oud en nieuw

 

The Believers

9-0

39

4

30/09/2022

ZLE2

20:00

De Beleyr Engineering

 

MVC De Voetbalwijk

17-5

39

4

30/09/2022

ZLE2

21:00

Trashed

 

Ysewijn-Devico

0-3

 

 

 

4de speeldag

T Clubken vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

5

3/10/2022

ZLE1

19:00

Ysewijn-Devico

 

ZVC

11-5

40

5

3/10/2022

ZLE1

20:00

Mabibo

 

De Graevers

4-4

40

5

3/10/2022

ZLE2

19:00

Anno 2020

 

MVC Kine Fierro

3-15

40

5

3/10/2022

ZLE2

20:00

MVC Rothiva

 

Trashed

3-3

40

5

3/10/2022

ZLE2

21:00

Jong MV '94

 

Jeff & Jef

3-3

39

4

3/10/2022

ZLE1

22:00

Oud en nieuw

 

The Believers

9-0

40

5

7/10/2022

ZLE1

20:00

The Believers

 

De Beleyr Engineering

2-20

40

5

7/10/2022

ZLE1

21:00

MVC De Voetbalwijk

 

Wijnen Goossens

3-14

40

5

3/10/2022

ZLE2

22:00

Filiberkes

 

Kaavee

1-1

40

5

21/10/2022

ZLE1

22:00

De Papa's

 

T Clubken

6-4

 

 

 

5de speeldag

Oud en nieuw vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41

6

10/10/2022

ZLE1

19:00

Wijnen Goossens

 

The Believers

9-1

41

6

10/10/2022

ZLE1

20:00

MVC Kine Fierro

 

MVC De Voetbalwijk

16-4

41

6

10/10/2022

ZLE2

19:00

De Graevers

 

Jong MV '94

6-3

41

6

10/10/2022

ZLE2

20:00

Jeff & Jef

 

Filiberkes

3-3

41

6

10/10/2022

ZLE2

21:00

Kaavee

 

Anno 2020

2-3

41

6

14/10/2022

ZLE1

20:00

T Clubken

 

Ysewijn-Devico

4-3

41

6

24/10/2022

ZLE2

22:00

Trashed

 

Mabibo

6-3

41

6

14/10/2022

ZLE2

20:00

ZVC

 

MVC Rothiva

3-4

41

6

14/10/2022

ZLE2

21:00

De Beleyr Engineering

 

Oud en nieuw

10-4

 

 

 

6de speeldag

De Papa's vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

7

17/10/2022

ZLE1

19:00

MVC Rothiva

 

T Clubken

6-7

42

7

17/10/2022

ZLE1

20:00

Jong MV '94

 

Trashed

12-5

42

7

17/10/2022

ZLE2

19:00

Filiberkes

 

De Graevers

7-6

42

7

17/10/2022

ZLE2

20:00

Anno 2020

 

Jeff & Jef

1-11

42

7

17/10/2022

ZLE2

21:00

Ysewijn-Devico

 

De Papa's

4-3

42

7

31/10/2022

ZLE2

22:00

The Believers

 

MVC Kine Fierro

4-11

40

5

21/10/2022

ZLE1

21:00

De Papa's

 

T Clubken

6-4

42

7

21/10/2022

ZLE2

19:00

Mabibo

 

ZVC

4-9

42

7

21/10/2022

ZLE2

20:00

Oud en nieuw

 

Wijnen Goossens

4-7

42

7

21/10/2022

ZLE2

21:00

MVC De Voetbalwijk

 

Kaavee

0-5

 

 

 

7de speeldag

De Beleyr Engineering vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

8

24/10/2022

ZLE1

19:00

Wijnen Goossens

 

De Beleyr Engineering

5-4

43

8

24/10/2022

ZLE1

20:00

Jeff & Jef

 

MVC De Voetbalwijk

17-5

43

8

24/10/2022

ZLE2

19:00

De Graevers

 

Anno 2020

6-3

43

8

24/10/2022

ZLE2

20:00

MVC Kine Fierro

 

Oud en nieuw

3-5

43

8

24/10/2022

ZLE2

21:00

Kaavee

 

The Believers

10-3

41

6

24/10/2022

ZLE2

22:00

Trashed

 

Mabibo

6-3

43

8

18/11/2022

ZLE2

20:00

T Clubken

 

Mabibo

1-7

43

8

28/10/2022

ZLE1

21:00

Trashed

 

Filiberkes

2-7

38

3

28/10/2022

ZLE1

22:00

MVC De Voetbalwijk

 

Oud en nieuw

1-16

43

8

28/10/2022

ZLE2

20:00

ZVC

 

Jong MV '94

8-3

43

8

28/10/2022

ZLE2

21:00

De Papa's

 

MVC Rothiva

6-2

 

 

 

8ste speeldag

Ysewijn-Devico vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

9

31/10/2022

ZLE1

19:00

Anno 2020

 

Trashed

2-4

44

9

31/10/2022

ZLE1

20:00

Mabibo

 

De Papa's

7-2

44

9

2/12/2022

ZLE2

22:00

MVC Rothiva

 

Ysewijn-Devico

 

44

9

31/10/2022

ZLE2

20:00

Filiberkes

 

ZVC

4-2

44

9

31/10/2022

ZLE2

21:00

Jong MV '94

 

T Clubken

8-4

42

7

31/10/2022

ZLE2

22:00

The Believers

 

MVC Kine Fierro

4-11

44

9

30/12/2022

ZLE1

22:00

De Beleyr Engineering

 

MVC Kine Fierro

 

44

9

4/11/2022

ZLE1

21:00

The Believers

 

Jeff & Jef

3-12

44

9

4/11/2022

ZLE2

19:00

Oud en nieuw

 

Kaavee

10-2

44

9

4/11/2022

ZLE2

20:00

MVC De Voetbalwijk

 

De Graevers

3-8

39

4

4/11/2022

ZLE2

21:00

ZVC

 

De Papa's

11-2

 

 

 

9de speeldag

Wijnen Goossens vrij

 

 

 

  

  

competitie 2022 - 2023

Kouterstraat 115


9240 Zele

 

  

hout - pvc - aluminium


Felix

Timmermanstraat 18 

Zele


0474/94 53 34

schrijnwerkerij

Carnoy

bvba

DevOps Consultancy


jochen@sejo-it.be

  

klinkerwerken

Hudi

bvba

 Langestraat 234


9240 Zele

 

052 45 03 29

Marc Herrebaut


Zeelsebaan 80


9200 Dendermonde


052/20 21 53

Conny Herssens


Dijkstraat 86, Zele


052 45 13 35 - 0468 27 36 35

Narcislaan 50


9240 Zele

 

0472 46 13 72

aanpassing in dezelfde speelweek  naar een andere speelweek  uitgestelde wedstrijd