eindronde

  

5

PO SP 1

29/01/2024

ZLE1

19:00

A

SCHRIJNWERKEN FIERS-SNOECK

 

FILIBERKES

3-3

5

PO SP 1

29/01/2024

ZLE1

20:00

A

JEFF & JEF

 

YSEWIJN-DEVICO

4-5

5

PO SP 1

29/01/2024

ZLE2

19:00

B

MABIBO

 

OUD EN NIEUW

4-7

5

PO SP 1

29/01/2024

ZLE2

20:00

B

KAAVEE

 

TEAM BIJSTAND

8-3

5

PO SP 1

29/01/2024

ZLE2

21:00

B

MVC ROTHIVA

 

ZVC

8-4

5

PO SP 1

2/02/2024

ZLE1

19:00

A

MVC KINE FIERRO

 

JONG MV '94

5-5

5

PO SP 1

2/02/2024

ZLE2

20:00

A

TRASHED

 

DE GRAEVERS

5-FF 0

5

PO SP 1

2/02/2024

ZLE2

21:00

B

'T CLUBKEN

 

THE BELIEVERS

1-9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

PO SP 2

5/02/2024

ZLE1

19:00

B

DE PAPA'S

 

KAAVEE

3-13

6

PO SP 2

5/02/2024

ZLE1

20:00

B

ZVC

 

MABIBO

2-9

6

PO SP 2

5/02/2024

ZLE2

19:00

A

WIJNEN GOOSSENS

 

JEFF & JEF

5-5

6

PO SP 2

5/02/2024

ZLE2

20:00

A

DE GRAEVERS

 

SCHRIJNWERKEN FIERS-SNOECK

FF0-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

PO SP 2

15/03/2024

ZLE1

20:00

A

JONG MV '94

 

TRASHED

..-..

8

PO SP 2

19/02/2024

ZLE1

20:00

A

YSEWIJN-DEVICO

 

MVC KINE FIERRO

1-10

8

PO SP 2

19/02/2024

ZLE2

19:00

B

THE BELIEVERS

 

MVC ROTHIVA

4-2

8

PO SP 2

19/02/2024

ZLE2

20:00

B

TEAM BIJSTAND

 

'T CLUBKEN

2-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

PO SP 3

26/02/2024

ZLE1

19:00

B

MVC ROTHIVA

 

TEAM BIJSTAND

8-0

9

PO SP 3

26/02/2024

ZLE1

20:00

B

MABIBO

 

THE BELIEVERS

3-4

9

PO SP 3

26/02/2024

ZLE2

19:00

A

SCHRIJNWERKEN FIERS-SNOECK

 

JONG MV '94

10-2

9

PO SP 3

26/02/2024

ZLE2

20:00

A

FILIBERKES

 

DE GRAEVERS

5-1

9

PO SP 3

26/02/2024

ZLE2

21:00

A

MVC KINE FIERRO

 

WIJNEN GOOSSENS

3-10

9

PO SP 3

19/04/2024

ZLE1

20:00

A

TRASHED

 

YSEWIJN-DEVICO

..-..

9

PO SP 3

1/03/2024

ZLE1

20:00

B

'T CLUBKEN

 

DE PAPA'S

4-9

9

PO SP 3

1/03/2024

ZLE1

21:00

B

OUD EN NIEUW

 

ZVC

4-9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

PO SP 4

4/03/2024

ZLE1

19:00

A

WIJNEN GOOSSENS

 

TRASHED

4-2

10

PO SP 4

4/03/2024

ZLE1

20:00

A

JEFF & JEF

 

MVC KINE FIERRO

5-5

10

PO SP 4

4/03/2024

ZLE2

19:00

B

DE PAPA'S

 

MVC ROTHIVA

5-6

10

PO SP 4

4/03/2024

ZLE2

20:00

B

KAAVEE

 

'T CLUBKEN

5-1

10

PO SP 4

4/03/2024

ZLE2

21:00

B

THE BELIEVERS

 

OUD EN NIEUW

4-6

10

PO SP 4

8/03/2024

ZLE1

21:00

A

JONG MV '94

 

FILIBERKES

3-7

10

PO SP 4

8/03/2024

ZLE2

20:00

B

TEAM BIJSTAND

 

MABIBO

0-6

10

PO SP 4

8/03/2024

ZLE2

21:00

A

YSEWIJN-DEVICO

 

SCHRIJNWERKEN FIERS-SNOECK

4-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

PO SP 5

11/03/2024

ZLE1

19:00

B

MVC ROTHIVA

 

KAAVEE

1-2

11

PO SP 5

11/03/2024

ZLE1

20:00

B

MABIBO

 

DE PAPA'S

8-4

11

PO SP 5

11/03/2024

ZLE2

19:00

A

TRASHED

 

JEFF & JEF

2-5

11

PO SP 5

11/03/2024

ZLE2

20:00

A

FILIBERKES

 

YSEWIJN-DEVICO

7-2

11

PO SP 5

11/03/2024

ZLE2

21:00

A

DE GRAEVERS

 

JONG MV '94

4-5

11

PO SP 5

15/03/2024

ZLE1

19:00

A

SCHRIJNWERKEN FIERS-SNOECK

 

WIJNEN GOOSSENS

7-6

8

PO SP 2

15/03/2024

ZLE1

20:00

A

JONG MV '94

 

TRASHED

4-6

11

PO SP 5

15/03/2024

ZLE1

20:00

B

ZVC

 

THE BELIEVERS

5-4

11

PO SP 5

15/03/2024

ZLE1

21:00

B

OUD EN NIEUW

 

TEAM BIJSTAND

14-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

PO SP 6

18/03/2024

ZLE1

19:00

A

WIJNEN GOOSSENS

 

FILIBERKES

5-5

12

PO SP 6

18/03/2024

ZLE1

20:00

A

JEFF & JEF

 

SCHRIJNWERKEN FIERS-SNOECK

5-8

12

PO SP 6

18/03/2024

ZLE2

19:00

B

'T CLUBKEN

 

MVC ROTHIVA

2-8

12

PO SP 6

18/03/2024

ZLE2

20:00

B

KAAVEE

 

MABIBO

1-1

12

PO SP 6

18/03/2024

ZLE2

21:00

B

DE PAPA'S

 

OUD EN NIEUW

2-7

12

PO SP 6

22/03/2024

ZLE1

21:00

A

MVC KINE FIERRO

 

TRASHED

7-2

12

PO SP 6

22/03/2024

ZLE2

20:00

B

TEAM BIJSTAND

 

ZVC

0-5

12

PO SP 6

8/04/2024

ZLE2

19:00

B

YSEWIJN-DEVICO

 

DE GRAEVERS

5-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

PO SP 7

25/03/2024

ZLE1

19:00

B

OUD EN NIEUW

 

KAAVEE

5-5

13

PO SP 7

25/03/2024

ZLE1

20:00

B

MABIBO

 

'T CLUBKEN

13-1

13

PO SP 7

25/03/2024

ZLE2

19:00

A

SCHRIJNWERKEN FIERS-SNOECK

 

MVC KINE FIERRO

6-3

13

PO SP 7

25/03/2024

ZLE2

20:00

A

FILIBERKES

 

JEFF & JEF

4-7

13

PO SP 7

25/03/2024

ZLE2

21:00

A

DE GRAEVERS

 

WIJNEN GOOSSENS

3-3

13

PO SP 7

29/03/2024

ZLE1

19:00

A

JONG MV '94

 

YSEWIJN-DEVICO

5-0

13

PO SP 7

29/03/2024

ZLE1

20:00

B

ZVC

 

DE PAPA'S

14-10

13

PO SP 7

29/03/2024

ZLE1

21:00

B

THE BELIEVERS

 

TEAM BIJSTAND

12-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

PO SP 6

8/04/2024

ZLE2

19:00

B

YSEWIJN-DEVICO

 

DE GRAEVERS

5-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

PO SP 8

15/04/2024

ZLE1

19:00

B

KAAVEE

 

ZVC

5-3

16

PO SP 8

15/04/2024

ZLE1

20:00

A

WIJNEN GOOSSENS

 

JONG MV '94

5-5

16

PO SP 8

15/04/2024

ZLE2

19:00

A

JEFF & JEF

 

DE GRAEVERS

5-10

16

PO SP 8

15/04/2024

ZLE2

20:00

A

MVC KINE FIERRO

 

FILIBERKES

7-1

16

PO SP 8

15/04/2024

ZLE2

21:00

A

TRASHED

 

SCHRIJNWERKEN FIERS-SNOECK

3-9

9

PO SP 3

19/04/2024

ZLE1

20:00

A

TRASHED

 

YSEWIJN-DEVICO

6-3

16

PO SP 8

19/04/2024

ZLE1

21:00

A

DE PAPA'S

 

THE BELIEVERS

14-2

16

PO SP 8

19/04/2024

ZLE2

20:00

B

'T CLUBKEN

 

OUD EN NIEUW

3-5

16

PO SP 8

19/04/2024

ZLE2

21:00

B

MVC ROTHIVA

 

MABIBO

4-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

PO SP 9

22/04/2024

ZLE1

19:00

B

ZVC

 

'T CLUBKEN

5-3

17

PO SP 9

22/04/2024

ZLE1

20:00

B

OUD EN NIEUW

 

MVC ROTHIVA

4-5

17

PO SP 9

22/04/2024

ZLE2

19:00

A

FILIBERKES

 

TRASHED

4-0

17

PO SP 9

22/04/2024

ZLE2

20:00

A

DE GRAEVERS

 

MVC KINE FIERRO

6-4

17

PO SP 9

22/04/2024

ZLE2

21:00

A

JONG MV '94

 

JEFF & JEF

8-6

17

PO SP 9

26/04/2024

ZLE1

19:00

A

YSEWIJN-DEVICO

 

WIJNEN GOOSSENS

4-6

17

PO SP 9

26/04/2024

ZLE1

20:00

B

THE BELIEVERS

 

KAAVEE

8-5

17

PO SP 9

26/04/2024

ZLE1

21:00

B

TEAM BIJSTAND

 

DE PAPA'S

5-2

  

  

competitie 2023 - 2024

Kouterstraat 115


9240 Zele

 

  

Narcislaan 50


9240 Zele

 

0472 46 13 72

hout - pvc - aluminium


Felix

Timmermanstraat 18 

Zele


0474/94 53 34

schrijnwerkerij

Carnoy

bvba

DevOps Consultancy


jochen@sejo-it.be

  

klinkerwerken

Hudi

bvba

 Langestraat 234


9240 Zele

 

052 45 03 29

Marc Herrebaut


Zeelsebaan 80


9200 Dendermonde


052/20 21 53

Conny Herssens


Dijkstraat 86, Zele


052 45 13 35 - 0468 27 36 35

aanpassing in dezelfde speelweek  naar een andere speelweek  uitgestelde wedstrijd